Ślub i wesele Roberta Lewandowskiego 22.06.2013 - Zdjęcia

 

22.06.2014 odbył się ślub najlepszego polskiego piłkarza wszech czasów, grającego w najlepszych klubach piłkarskich Bundesligi - Roberta Lewandowskiego z mistrzynią Europy w karate, Anną Stachurską. Ze względu na rodzinny charakter uroczystości organizatorom zakazano udzielania jakichkolwiek informacji na temat miejsca zaślubin, lokalizacji przyjęcia weselnego jak i samej daty ślubu i wesela Roberta Lewandowskiego. Nie mniej jednak, przyjęcie weselne takich wybitnych gwiazd sportu nie mogło przejść bez echa w mediach tradycyjnych jak i w sieci. Dziś możemy już zdradzić, że przyjęcie weselne odbyło się malowniczym i urokliwym pensjonacie Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych - to sala All Inclusive!

Ślub odbył się w Serocku w kościele św. Anny, nad Zalewem Zegrzyńskim. Panna Młoda miała na sobie suknię najsłynniejszego polskiego projektanta Macieja Zienia, w którego kreacjach występują rodzime celebrytki, aktorki (m. in. Magdalena Mielcarz i Alicja Bachleda-Curuś), a nawet takie gwiazdy światowych wybiegów jak topmodelka Ania Rubik. Państwo Młodzi otrzymali specjalne błogosławieństwo papieża Franciszka I, które zostało odczytane podczas mszy ślubnej.

Wesele ochraniało blisko 40 ochroniarzy z firmy Kafar, nie obyło się również bez przyjazdu policji. Cóż, jak się krew nie poleje to nie wesele! Orszak weselny dotarł na sale około godziny 18:30, a na stołach zaserwowano między innymi:

- Carpaccio wołowe polane balsamico, posypane serem

- Przecier z leśnych grzybów w aromacie trufli

- Łosoś w sosie cytrynowo-kaparowym z warzywami i kartofelkami

- Podpieczona pierś z kurczaka w sosie miodowym

- Kęski wieprzowe w sosie borowikowym

- Lody, pieczone jabłka był również stół staropolski i prawdziwy polski bimber ;)

Hitem przyjęcia weselnego okazały się 3 piosenki: "Ja, uwielbiam ją" z repertuaru zespołu Weekend (wersja Cezika), "Robert - Lewy się żeni" (Rudy się żeni) z repertuaru zespołu Big Cyc oraz oczywiście "Jesteś szalona" z repertuaru zespołu Boys ze specjalną dedykacją od koleżanek Anny Stachurskiej dla Panny Młodej. Tradycyjne oczepiny były zabawne, ale dość krótkie, żeby nie zanudzać gości weselnych. Zabawa trwała do białego rana, niektórzy goście byli nad wyraz zmęczeni, ale w końcu było to wesele Lewego - polski  ślub roku!

Niestety, na razie nie uzyskaliśmy zgody organizatorów na publikację zdjęć z przyjęcia weselnego. Jak tylko będzie to możliwe, zdjęcia ze ślubu i wesela od razu będzie można zobaczyć u nas, a może nawet uda się zamieścić jakiś film z tej imprezy ;)

Znalezione YouTube więc publikujemy:

 

/